חוגי הסטודיו

יוגה

איזון הגוף והנפש ולמודעות והכרה עצמית

פילאטיס

אימון הגוף כך שיוכל לבצע את המטלות היומיומיות במינימום מאמץ

TRX

לפתח כוח, שיווי משקל ויציבות בו זמנית.

כוח

פיתוח כוח ועלייה במסת השריר

HIT

אימון אינטרוולים בעצימות ודופק גבוהים

קיקבוקס

חיזוק הגוף, ושיפור הקואורדינציה ולפיתוח הנפש.

ספינינג

פעילות אירובית מאומצת אשר מתבצעת על אופניים נייחים.

זומבה

אימון גופני אירובי באמצעות ריקוד

עיצוב וחיטוב

כיווץ והידוק של השרירים הרפויים

יוגה

אימון היוגה תורם לאיזון הגוף והנפש, למודעות והכרה עצמית. היוגה מאפשרת לתקן בעיות יציבה, לחזק את שרירי הגוף ולהיפטר אחת ולתמיד מכאבי הגב המעיקים.

פילאטיס

אימון פילאטיס מיועד לאנשים בריאים שמעוניינים לתחזק את הגוף שלהם וגם לאלו שנאלצו להתמודד עם פציעות שונות ונשנות לאורך החיים- משברים ועד בעיות אחרות בחלקים שונים בגוף. אימוני הפילאטיס ללא ספק יעזרו לכולם לבצע תנועות גוף בצורה קלה ופשוטה ולהיפטר מהכאבים הרודפים אותנו.

TRX

לפתח כוח, שיווי משקל ויציבות בו זמנית. אימון TRX הוא אימון בעזרת משקל גוף המתבצע בעזרת רצועות כושר TRX. בעזרת האימון ניתן לחזק את כל שרירי הגוף במצבי תרגול משתנים בעזרת וויסות רמת ההתנגדות בכל תרגיל ותרגיל על ידי שינוי זוויות הגוף.

HIT

אימון אינטרוולים בעצימות ודופק גבוהים. אימון הHIIT מאפשר לשרוף שומנים ולחזק את השרירים וכל זאת תוך זמן קצר מאוד, בהשוואה לאימונים רגילים. אימון HIIT הוא אימון כושר אפקטיבי ביותר למטרות כמו ירידה במשקל, חיטוב הגוף והורדת אחוזי השומן.

כוח

בעזרת אימוני הכוח את תוכלי להמשיך לשרוף קלוריות גם לאחר האימון ובזמן מנוחה ולא רק בזמן האימון, חילוף החומרים בגוף יגבר הודות לאימוני הכוח בעצימות גבוהה וישפרו את האסתטיקה הגופנית שלך בעזרת העלאת טונוס השריר וחיזוק של מערכת השלד .

קיקבוקס

חיזוק הגוף, ושיפור הקואורדינציה ולפיתוח הנפש.

ספינינג

פעילות אירובית מאומצת אשר מתבצעת על אופניים נייחים. אימון הספינינג הוא אחד האימונים האפקטיביים ביותר לשריפת קלוריות , חיטוב ולהקלה על לחצים. את האימון תבצעו על אופניים נייחים בתוך הסטודיו המתוחם והממוזג שלנו כשאתם שולטים על דרגות הקושי והמאמץ בזמן האימון. האופניים עוקבות אחר ההתקדמות שלכם והתוצאות מוצגות על הצג, מה שתורם המון למוטיבציית המתאמן ומניע אותו אל עבר היעדים שלו.

זומבה

במהלך אימון הזומבה תחזקו את השרירים המשמעותיים ביותר של הגוף, תשפרו את הגמישות והתנועתיות וגם תגבירו תהליך שריפת השומנים וקלוריות, אימון הזומבה מצטיין בהעלאת הדופק והיכולת לשרוף קלוריות ושומנים לא נחוצים.

עיצוב וחיטוב

אימון עיצוב וחיטוב מתמקד באזורים כמו ירכיים, בטן, ישבן, חזה, זרועות ושרירי קרקעית האגן. על ידי כיווץ והידוק של השרירים הרפויים כשהמטרה היא לקבל מראה מעוצב ומחוטב.